+48 91 43 48 106

Drodzy Widzowie!

Rozporządzeniem Ministra Zdrowia wprowadzono na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stan epidemii, jednocześnie dla bezpieczeństwa obywateli do odwołania ograniczono działalność twórczą związaną z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki.
W związku z powyższym zostają odwołane wszystkie wydarzenia w Operze na Zamku w Szczecinie z udziałem publiczności, zaplanowane do końca kwietnia 2020 r.
Kasa biletowa opery do 30 kwietnia br. będzie nieczynna.

Gorąco zachęcamy do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji #WspieramKulture, której celem jest pomoc instytucjom i ludziom kultury w bardzo trudnej sytuacji oraz wymiany biletu na odwołany spektakl, na bilet na ten sam tytuł wystawiany w przyszłym sezonie artystycznym.

Wszyscy, którzy zakupili bilety w kasie opery, będą mogli dokonać ich wymiany lub zwrotu do końca 2020 r.
Zwroty środków za bilety zakupione on-line oraz przelewem (w przypadku kiedy bilety nie zostały odebrane z kasy), są dokonywane automatycznie na konto, z którego zostały zakupione bilety.

Wszystkich, którzy chcą wymienić bilety kupione on-line oraz przelewem na odwołane spektakle, prosimy o wysłanie wiadomości w tytule wpisując: wspieram kulturę - wymiana kwiecień na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając nazwisko, tytuł i datę spektaklu, numery kupionych miejsc i rzędów, oraz datę, kwotę i formę dokonanej płatności
Wiadomość należy wysłać do 6 kwietnia br.

Informacji uzyskać można pod numerami tel. 91 43 48 139 oraz 91 43 48 140, od pon. do pt., w g. 10-15.
Prosimy o śledzenie komunikatów na www.opera.szczecin.pl
Wydarzenia gościnne, zaplanowane w kwietniu również się nie odbędą. W sprawach związanych z ewentualnymi zwrotami biletów należy kontaktować się z organizatorami i miejscami zakupu biletów.