Sponsorzy, Partnerzy, Opery na zamku Sponsorzy, Partnerzy, Opery na zamku Sponsorzy, Partnerzy, Opery na zamku Sponsorzy, Partnerzy, Opery na zamku Sponsorzy, Partnerzy, Opery na zamku Sponsorzy, Partnerzy, Opery na zamku Sponsorzy, Partnerzy, Opery na zamku Sponsorzy, Partnerzy, Opery na zamku Sponsorzy, Partnerzy, Opery na zamku Sponsorzy, Partnerzy, Opery na zamku Sponsorzy, Partnerzy, Opery na zamku Sponsorzy, Partnerzy, Opery na zamku

Kontakt

Dane teleadresowe

Opera na Zamku
ul. Korsarzy 34
70-540 Szczecin

Siedziba tymczasowa dyrekcji i administracji Opery
(dane do faktur):
ul. Teofila Firlika 20
71-637 Szczecin

Kasa biletowahala Opery przy ul. Energetyków 40
godziny otwarcia: wtorek – piątek, godz. 12.00 – 18.00
oraz zawsze na dwie godziny przed spektaklem

Telefon: 91 33 37 661, 91 43 48 106, 512 559 465
e-mail: rezerwacja@opera.szczecin.pl

 

P.o. dyrektor Opery na Zamku w Szczecinie
Jacek Jekiel
Telefon: 91 43 48 102
e-mail: jjekiel@opera.szczecin.pl

Sekretariat
Beata Paszkiewicz
Telefon: 91 43 48 102
e-mail: sekretariat@opera.szczecin.pl

Główny księgowy
Elżbieta Cegielska
Telefon: 91 43 48 142
e-mail: ecegielska@opera.szczecin.pl

Pełnomocnik dyrektora ds. projektu
pn. “Przebudowa Opery na Zamku w Szczecinie”
Marcin Kubiak
Telefon: 91 43 48 135
e-mail: mkubiak@opera.szczecin.pl

Manager Opery
Karolina Bindas
Telefon: 91 43 48 110
e-mail: kbindas@opera.szczecin.pl

Kierownik działu marketingu
Anna Markiewicz-Czaus
Telefon: 91 43 48 122
e-mail: amarkiewicz-czaus@opera.szczecin.pl

Kierownik działu administracyjno-gospodarczego
Wynajem hali Opery

Joanna Prokocka
Telefon: 91 43 48 111
e-mail: jprokocka@opera.szczecin.pl

Kierownik działu organizacji pracy artystycznej
Iwona Burant
Telefon: 91 43 48 108
e-mail: iburant@opera.szczecin.pl

Kierownik działu inwestycji i funduszy zewnętrznych
Anna Korecka
Telefon: 91 43 48 135
e-mail: akorecka@opera.szczecin.pl

Kierownik działu elektro-akustycznego
Maciej Cybulski
e-mail: mcybulski@opera.szczecin.pl

Kierownik działu kostiumów i charakteryzacji
Agata Tyszko
Telefon: 91 33 37 665
e-mail: atyszko@opera.szczecin.pl

Kierownik działu dekoracji i obsługi sceny
Andrzej Snarski
Telefon: 91 33 37 664, 519 593 711
e-mail: asnarski@opera.szczecin.pl

Kierownik działu kadr
Małgorzata Pigan
Telefon: 91 43 48 109
e-mail: kadry@opera.szczecin.pl

Wypożyczalnia kostiumów teatralnych
Telefon: 91 43 48 131

Portiernia hali Opery
Telefon: 91 33 37 662

Bibliotekarz Opery
Misza Tsebriy
Telefon: 91 43 48 136
e-mail: mtsebriy@opera.szczecin.pl


TOP

Kontakt dla mediów

Tomasz Ostach
Telefon: 506 019 322
e-mail: tostach@opera.szczecin.pl

TOP
TOP

Kontakt

Kalendarium

» zobacz całe
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd