+48 91 43 48 106
Kinga Baranowska

Drodzy Widzowie!

Stosownie do rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r., poz. 491), oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. z 2020 r., poz. 878 ze zm.), wprowadzono na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stan epidemii, jednocześnie dla bezpieczeństwa obywateli ograniczono działalność twórczą związaną z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki.

W związku z powyższym 13. czerwca zapraszamy na koncert na Cmentarzu Centralnym Tym, którzy nie powrócili z morza... 
Bilety na to wydarzenie dostępne tylko online. Szczegóły na www.opera.szczecin.pl i Fanpage’u na Facebooku opery.

Wydarzenia z udziałem publiczności, zaplanowane w siedzibie teatru do końca czerwca 2020 zostają odwołane.

Kasa biletowa opery do 30 czerwca br. będzie nieczynna.
W sprawie wymiany lub zwrotu biletów zakupionych gotówką lub przelewem i odebranych z kasy prosimy o kontakt pod numerem tel. 504 43 75 54.
Zwroty środków za bilety zakupione on-line oraz przelewem (ale nie odebrane z kasy), są dokonywane automatycznie na konto, z którego zostały zakupione bilety.

Prosimy o śledzenie komunikatów na www.opera.szczecin.pl, gdzie dostępny jest również Regulamin specjalny wymiany biletów oraz zwrotu biletów i oświadczenie o odstąpieniu od umowy.

W sprawach związanych z ewentualnymi zwrotami biletów na wydarzenia gościnne należy kontaktować się z organizatorami i miejscami zakupu biletów.