+48 91 43 48 106

Opera na Zamku w Szczecinie ogłasza nabór do na stanowisko
Montażysta dekoracji

Zakres obowiązków:

Dostarczenie na miejsce spektaklu teatralnego dekoracji, montaż z elementów składowych, ustawianie na właściwych miejscach - zgodnie z potrzebami poszczególnych sztuk oraz ich magazynowanie.

Wymagania
 Dyspozycyjność
·         Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
·         Brak przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania prac fizycznych
·         Dobra organizacja, szybkość i sprawność w montażu  materiałów

Oczekiwania
 ·         Umiejętności: umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, wysoka kultura osobista i zdyscyplinowanie
·         Uprawnienia: Mile widziane uprawnienia do obsługi podestu ruchomego kat. IP, Cięgniki kat. I W albo II W
·         Doświadczenie zawodowe: mile widziane doświadczenie w pracy w teatrze.

Oferujemy
 Umowa o pracę
·         Pracę w równoważnym, przerywanym systemie czasu pracy
  Stabilne miejsce pracy

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.