Przejdź do treści

22. Wielki Turniej Tenorów

Najbardziej oczekiwane wydarzenie artystyczne sezonu powraca po kilkuletniej przerwie
fot:
Piotr Wolski
Miejsce
Teatr Letni im. H. Majdaniec w Szczecinie
Ceny biletów

30-180 zł

22. Wielki Turniej Tenorów

Opis

Po kilkuletniej przerwie wracamy z najbardziej oczekiwanym wydarzeniem artystycznym sezonu do wyremontowanego i zadaszonego Teatru Letniego.  

Po raz 22. tenorzy z różnych zakątków świata zaprezentują się w najpiękniejszych ariach operowych, operetkowych i pieśniach neapolitańskich.

Wielki Turniej Tenorów organizowany przez Operę na Zamku jest wydarzeniem, które od lat wychodzi do Państwa z gmachu teatru w malowniczy plener. Także i w tym roku tenorzy z całego świata zabrzmią pełnym głosem, w pięknym amfiteatrze, w fantastycznej, odprężającej atmosferze. 
Przez lata formuła turnieju ewoluowała i wzbogacała się o kolejne atrakcje. Jej główna idea pozostała jednak niezmienna. Śpiewacy rywalizują o względy publiczności, która nagradza swojego faworyta symboliczną różą. Triumfuje ten, który zdobędzie największą liczbę kwiatów. 

A wszystko to podczas jedynego takiego wieczoru w roku w niezwykłej scenerii nowoczesnego Teatru Letniego, oświetlonego feerią barw i wypełnionego najznakomitszą publicznością jaką można sobie wymarzyć. 
Letnia aura, piękne głosy, porywające arie i pieśni oraz popisowe partie w wykonaniu orkiestry Opery na Zamku, sprawiają, że szczeciński Wielki Turniej Tenorów nie ma sobie równych!

Nie może Państwa zabraknąć!

 

 

Parafgraf