Przejdź do treści

Komunikat z dnia 4 XII

Drodzy Widzowie,    

Przygotowujemy dla Państwa na drugą część sezonu wydarzenia w formułach online oraz tradycyjnej, których realizacja zapewni artystom bezpieczeństwo podczas przygotowań i występów, a Państwu komfortowe w nich uczestnictwo. Mając nadzieję, że twórczość w świecie rzeczywistym pozostaje wciąż w naszym zasięgu, tymczasem serdecznie zapraszamy na spotkania w świecie wirtualnym. 

13 XII o g. 20.00 czeka nas wyjątkowe wydarzenie - premierowo w sieci zaprezentujemy Państwu operę Proces Philipa Glassa, zarejestrowaną w styczniu 2019 podczas spektaklu premierowego. W kolejny weekend 19 i 20 XII zapraszamy na transmisję Traviaty Giuseppe Verdiego.  

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że?na operowym kanale youtube dostępne są też nagrania opery Guru Laurenta Petitgirarda oraz baletów Pieśń o ziemi Romana Palestra i Na kwaterunku Stanisława Moniuszki. Od 24 grudnia do 6?stycznia dostępny będzie w sieci koncert kolęd Cicha noc Macieja Małeckiego na chór i kameralną orkiestrę smyczkową. Cieszymy się, że dzięki temu nagraniu, będziemy mogli towarzyszyć Państwu również w okresie świątecznym. 

Nasze produkcje online w większości udostępniamy bezpłatnie. Dziękujemy, że?jesteście Państwo z nami i za słowa otuchy, które od Was nieustannie płyną. Dostajemy też wiele pytań o?możliwość wsparcia naszego teatru. Z całego serca za to dziękujemy! Dobrowolne darowizny można wpłacać na konto 06 1130 1176 0022 2125 3920 0001 z dopiskiem ?Darowizna na cele statutowe Opery na Zamku?.  

Drodzy Widzowie, mocno wierzymy, że premierę My Fair Lady będziemy mogli już nieodwołalnie wystawić na początku przyszłego sezonu 2021/2022. Tymczasem, należność za bilety na ten tytuł, na obecny sezon, będziemy zwracać automatycznie na konto, z którego przelew został wykonany oraz za?okazaniem biletu w kasie opery. Zachęcamy gorąco do wymiany biletów na bony podarunkowe za co z góry bardzo dziękujemy! 

Repertuar na kolejne miesiące zamieszczać będziemy na www.opera.szczecin.pl z miesięcznym wyprzedzeniem. Zapowiedź premierowych wydarzeń na drugą części sezonu już wkrótce! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 91 43 48 106 i śledzenia zakładki Aktualności na naszej stronie internetowej.

Życzymy Państwu miłych chwil spędzonych online z naszą Operą w grudniu. Z utęsknieniem czekamy na spotkanie w siedzibie w nowym roku i przy nowych, intrygujących produkcjach! 

Dyrekcja i Zespół Opery na Zamku

Menu
Menu